Bonus pro zaměstnance

Náborová prémie 5.000,- Kč pro všechny nové zaměstnance, kteří u nás nastoupí v těchto profesích:
Obráběč kovů (CNC, NC, klasika), Nástrojář, Programátor CNC
Volejte zdarma bezplatnou linku: 800 880 810

Náborová prémie

Máte přátele, kolegy nebo známé, kteří jsou ve své práci nespokojení a uvažují o změně? Nebo již delší dobu práci hledají? Chcete jim pomoci?

Personal fabric vám za každého nového zprostředkovaného zaměstnance vyplatí náborovou prémii.

Náborovou prémii ve výši 10 000,- Kč vám vyplatíme za každého zaměstnance v profesích svářeč CO2, zámečník se znalostí výkresů, kovoobráběč (včetně NC, CNC) a programátor CNC. Prémii vyplatíme nadvakrát. Dostanete dvakrát 5000,- Kč – vždy po 200 hodinách, které vámi zprostředkovaný zaměstnanec odpracuje.

Náborovou prémii ve výši 5000,- Kč vám vyplatíme jednorázově za každého zprostředkovaného zaměstnance pro ostatní kvalifikované profese, jako je např. lakýrník, truhlář, elektrikář atd., který odpracuje 200 hodin.

Náborovou prémii ve výši 2000,- Kč vám vyplatíme jednorázově za každého zprostředkovaného zaměstnance pro nekvalifikované profese, který odpracuje 200 hodin.

Jak tedy na to?

Pokud chcete někomu ze svých známých pomoci s hledáním vhodné práce, předejte na něj kontakt buď svému mistrovi, nebo přímo v kanceláři Personal fabric. Můžete také volat na bezplatnou linku
800 880 810.