„…našli mi práci. A o to jde.“

Dalibor H., zaměstnanec Personal fabric již 5 let

Důvodů, proč hledáte práci, může být mnoho. Proč ale neodstranit důvod, proč ji najít nemůžete? Služeb personálních agentur využívá řada velkých firem a společností. Personální agentura, která takovýmto firmám šetří čas s vyhledáváním nových pracovníků, vám může pomoci se prosadit.

V Personal fabric zjistíme vaše silné stránky, pomůžeme vám vylepšit životopis, řeknete nám, co od pracovního místa očekáváte a my vám ho najdeme. Naše personální agentura s vámi uzavře pracovní smlouvu na dobu neurčitou a zaručí vám jistotu práce a samozřejmě výdělku. Podle aktuální poptávky a podle vašich požadavků vám nabídneme možnost pracovat na místech v rámci celé České republiky.

„…narazili jsme na Personal fabric. Šli jsme tam s manželem oba a našli nám práci i s ubytováním v místě, kam jsme stejně chtěli, protože poblíž bydlí naše dcera.“

Luboš a Ivana Z.,
Zaměstnanci Personal fabric již 4 roky

Pro naši personální agenturu jsou stabilita, profesionální a zároveň individuální přístup a důraz na kvalitu samozřejmostí. V Personal fabric se ale chceme o své zaměstnance starat co nejlépe, a proto vám nabízíme řadu dalších výhod:

  • Bezplatné ubytování vám naše agentura zajistí v místě pracoviště.
  • Cestovní náhrady (diety a náklady na dopravu) při pracovních cestách vám proplatíme také.
  • Pravidelný kontakt s našimi mistry vám dává jistotu, že se v místě pracoviště budete mít na koho obrátit v případě jakýchkoliv pracovních i osobních problémů.
  • Na vás necháváme výběr práce z několika nabídek u renomovaných společností po celé České republice.
  • Pracovní poměr nemusíte v případě změny práce rozvazovat. Vaším stálým zaměstnavatelem jsme my. Uzavíráme smlouvy pouze na HPP.
  • Žádné poplatky za zprostředkování práce u nás neplatíte.
  • Práce pro páry – všem párům můžeme najít práci ve stejné lokalitě a zajistit společné ubytování.
  • Zdarma vám v naší personální agentuře můžeme zvyšovat kvalifikaci. Nabízíme školení (svářečské, jeřábnické a jiné zkoušky) a certifikáty.
  • Jistota práce a výdělku – u jediného zaměstnavatele může dojít k výkyvům v počtech zaměstnanců, u nás to vyřešíme přesunem na jinou zakázku.

Pokud potřebujete práci sehnat rychle, právě vám nabízíme tato volná místa.

Zkušenosti našich zaměstnanců:

Jaroslav L., zaměstnancem Personal fabric již 8 let

Pocházím z regionu s vysokou nezaměstnaností. Jako vyučený zámečník jsem práci nenašel, proto jsem pracoval příležitostně, většinou bez pracovní smlouvy. Do Personal fabric mě doporučila známá a až díky nim mě napadlo, že bych se mohl za prací přestěhovat. Šlo to hodně rychle, ale pomohli mi se vším, tak se to dalo zvládnout. Je fajn, když se o vás někdo takhle stará. Teď už práci mám a jsem spokojený.

Luboš a Ivana Z., zaměstnanci Personal fabric již 4 roky

Co manžela vyhodili z práce, zůstali jsme oba na podpoře. Naštěstí děti už máme velké, ale i tak, necítili jsme se doma dobře, finančně jsme všechno zvládali jen tak tak. Do důchodu daleko a k nabídce práce to vypadalo ještě dál. Na internetu jsme narazili na Personal fabric. Šli jsme ta oba a našli nám práci i s ubytováním v místě, kam jsme stejně chtěli, protože poblíž bydlí naše dcera.

Květa P., zaměstnankyně Personal fabric již 2 roky

Skoro celý aktivní život jsem strávila na mateřské, takže jsem se sháněním práce měla velké potíže. Neměla jsem žádnou praxi ani kvalifikaci, ale v Personal fabric mi i tak nabídli více možností práce. Nakonec jsem si vybrala a je dobře, že jsem konečně samostatná.

Dalibor H., zaměstnancem Personal fabric již 5 let

Jestli bych se znovu obrátil na pracovní agenturu? Samozřejmě – pokud hledáte práci tak dlouho, jako jsem ji hledal já, nakonec je to nejlepší možnost. Bral bych už všechno, ale v Personal fabric mi dali místo vyhovující mí kvalifikaci praxi i požadavkům. Prostě našli mi práci. A to jde.