svarec

Nemáte ještě žádnou zkušenost s hledáním zaměstnání přes agenturu práce? Anebo máte, a chcete vědět, jak to probíhá u nás? Snad vám tento stručný přehled trochu pomůže.

1. Hledám práci

Hledáme zaměstnance především dělnických a řemeslných profesí, a to od operátorů výroby až po zkušené odborníky specialisty.

Jak zjistíte, že máme něco právě pro vás?

Nejjednodušší je navštívit náš web http://www.personalfabric.cz/hledam-praci/. Tam si snadno vyberete profese, které vás zajímají. Pokud vás nějaká pozice zaujme, stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a my se vám ozveme s podrobnostmi. Samozřejmě můžete také kdykoli zavolat na bezplatnou linku 800 880 810 a přímo se zeptat některého z našich pracovníků.

Nenašli jste nic pro vás zajímavého?

I tak doporučujeme nechat na sebe přes registrační formulář kontakt. Stále se objevují nová pracovní místa a my vás o nich pak můžeme snadno informovat ať už e-mailem nebo rovnou přes SMS do vašeho mobilu. Škoda nevyužít, ne?

2. Vybral jsem si, co teď?

Při telefonickém rozhovoru s našim pracovníkem se nezapomeňte zeptat na platové a pracovní podmínky, případnou výši náborového bonusu, diet, možnosti ubytování. Pokud vše vyhovuje, přijďte k nám na pobočku.
S sebou si přineste tyto dokumenty: občanský průkaz, výuční list (pokud je potřeba) a všechny profesní průkazy, které jste získali – svářečský, vazačský, jeřábnický, VZV atd. Domluvíte se na termínu nástupu do práce, podepíšete smlouvu a – vítejte u nás!

3. Pro koho vlastně dělám?

Podpisem smlouvy se stáváte zaměstnancem naší agentury Personal fabric. Nikoliv tedy té firmy, v níž budete pracovat.
Má to své nesporné výhody: plat srovnatelný s kmenovými zaměstnanci, proplácené diety a cestovní náklady, u vybraných profesí i náborový bonus. U nás jste také zaměstnaní v trvalém pracovním poměru bez zkušební lhůty.

Ale hlavně- pokud by firma, pro kterou právě pracujete, z nějakého důvodu třeba omezovala výrobu nebo snižovala stavy, vy zůstáváte našim zaměstnancem a my vám nabídneme další práci dle vaší odbornosti.

4. Jak je to s dovolenou?

Čerpání a proplácení dovolené probíhá podle podmínek ve firmě, do které budete pracovně přidělen.

5. A výplatu dostanu kdy?

Mzdu vyplácíme vždy k 25. dni v měsíci a to buď převodem na váš účet, nebo v hotovosti. Každý týden můžete také čerpat zálohu na mzdu do výše 2000 Kč.

Pro nás, a předpokládáme, že i pro vás, je důležitá oboustranná důvěra a dlouhodobá spolupráce. Proto se vždy snažíme všechny požadavky a potřeby vyřešit individuálně ke spokojenosti všech stran.

Vyzkoušejte nás!