Podrobnosti nabídky práce

Do svého týmu hledáme náboráře -headhuntera - práce v terénu.

Profese: Administrativa - Personalistika

Náplň práce:
Plnění náborového plánu
Aktivní vyhledávání a výběr zaměstnanců převážně na dělnické pozice
Každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání
Zpracování související administrativy a dokumentů
Práce v terénu
Vlastní oranizace času a náborů
Cestování v rámci celé ČR

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Ochotu cestovat – denně v rámci celé ČR , řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Samostatnost, empatii, proaktivní přístup
Zkušenost z oblasti náboru min 2 roky – podmínkou
Schopnost analyzovat dostupné zdroje a následná práce s nimi
Dynamickou osobnost zaměřenou na dosahování cílů s přirozenými vyjednávacími schopnostmi
Výborné komunikační dovednosti (osobně i telefonicky)
Tah na branku a vytrvalost
Týmový hráč
Řidičský průkaz sk.B, výborný řidič

Nabízíme:
Práce na HPP ve stabilní české společnosti / možnost i spolupráce na IČ
Nadstandardní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností a pracovních výsledků
Příspěvek na životní pojištění /penzijní připojištění
25dní dovolené
Příspěvek na dovolenou, 13.plat
Služební automobil a mobilní telefon i k soukromému užití
Flexibilní pracovní doba – vlastní organizace času
Pestrá a kreativní práce
Podporu náborového oddělení

Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský kraj
Směnnost:
Potřebné vzdělání:
Dovednosti:
Řidičský průkaz