Podrobnosti nabídky práce

Elektrikář do slévárny, Brno

Profese: Elektrikáři
Mzda 25.000,-čistého /fond prac.doby

Náplň práce:
Provádí operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
Provádí preventivní údržbu strojů dle plánu
Inovuje stávající zařízení, instaluje nová zařízení

Práce ve 4 směnném nepřetržitém provoze, délka směny 11,5hod + 0,5hod přestávka

Nabízíme:
Stabilní práce na hlavní pracovní poměr
Dlouhodobé uplatnění
Mzda 99,-kč/hod  po zaučení navýšení na 109,-Kč/hod,+ prémie 0-2400,-Kč
Denní dieta 166,-Kč, ubytování zdarma - zajistíme
5týdnů dovolená
při dobré pracovní morálce a dobrých pracovních výsledcích  možnost kariérního růstu

Požadujeme:
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Praxe v oboru -elektrikář podmínou
SOU vzdělání elektrikář
Vyhl. 50
Svářečský průkaz výhodou
Znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
Nástup ihned , vhodné pouze pro muže - fyzicky náročná práce
Město: Brno
Kraj: Jihomoravský kraj
Směnnost: Třísměnný provoz
Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Vyhláška 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice