Podrobnosti nabídky práce

Volná místa pro pracovníky na elektromontáž

Profese: Manipulační dělníci
Volná místa pro pracovníky na elektromontáž.
Mzda 21.900,-Kč/čistého při fondu prac.doby

Popis pozice :
Elektromechanické montážní práce na průmyslových strojních zařízení.
Výhodou platná elekro vyhláška.
Jednosměnný pracovní režim.

Požadujeme:
SOU vzdělání /technického směru, ideálně elektromechanik/
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
Ochota učit se novému
Elektro vyhláška min. § 5

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
Dlouhodobé uplatnění
Mzda 110,-Kč/hod  - 130,-Kč /hod, dle kvalifikace
Denní dieta 171,-Kč,  25 dní dovolené
Měsíční prémie 0,- - 1.000,-Kč
Mzda při fondu prac.doby : 21.900,-Kč /čistého
Zajištěné a zdarma ubytování
Proplácené cestovní náklady

Místo výkonu práce : Ústí nad Orlicí
Město: okr.Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický kraj
Směnnost: Jednosměnný provoz
Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Vyhláška 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice