Firmy:

MSV Metal Studénka, a.s.

Firma Personal fabric – agentura práce je spolehlivým partnerem MSV Metal Studénka, a.s. při řešení nedostatku pracovníků v různých profesích. Oceňujeme rychlou reakci na naše požadavky, kvalitní zaměstnance a zejména korektní jednání při uzavírání smluv a rovněž vstřícné jednání při jejich plnění.
Ing. Danuše Ballaschová, MSV Metal Studénka, a.s.

Sellier & Bellot, a.s.

S firmou Personal fabric – agentura práce, a.s. (dříve KOVO VHM) jsme začali spolupracovat v roce 1999 a pracujeme dodnes. Po celou dobu spolupráce nám zabezpečuje své služby v rozsahu 20 až 70 zaměstnanců pro potřeby výroby. Naše požadavky (snížení, zvýšení počtu zaměstnanců) splňovali v intervalu 14 dní. Po vyjasnění všech našich personálních požadavků na zaměstnance fluktuace i obměna byla nulová.
Ing. Jiří Dvořák, Sellier & Bellot, a.s.

NPK Europe Mfg., s.r.o.

Spolupráce s firmou Personal fabric byla zahájena v roce 2001. V té době se jednalo o předchůdce stávající firmy KOVO VHM s.r.o. K této již dlouhodobé spolupráci nás vede několik pozitivních momentů:

1. V naší společnosti je tímto nahrazen nedostatek kvalifikovaných pracovníků v našem regionu.

2. Variabilita pracovní doby po vzájemné dohodě s pracovníky a naší společností.

3. Řešení nepředvídaných situací při krátkodobých výpadcích výroby – dočasné přerušení zaměstnanosti pracovníků (vzájemná ochota a vstřícnost na tyto situace reagovat).
Ing. Josef Pokorný, NPK Europe Mfg., s.r.o.

Zaměstnanci:

Jaroslav L., zaměstnancem Personal fabric již 8 let

Pocházím z regionu s vysokou nezaměstnaností. Jako vyučený zámečník jsem práci nenašel, proto jsem pracoval příležitostně, většinou bez pracovní smlouvy. Do Personal fabric mě doporučila známá a až díky nim mě napadlo, že bych se mohl za prací přestěhovat. Šlo to hodně rychle, ale pomohli mi se vším, tak se to dalo zvládnout. Je fajn, když se o vás někdo takhle stará. Teď už práci mám a jsem spokojený.

Luboš a Ivana Z., zaměstnanci Personal fabric již 4 roky

Co manžela vyhodili z práce, zůstali jsme oba na podpoře. Naštěstí děti už máme velké, ale i tak, necítili jsme se doma dobře, finančně jsme všechno zvládali jen tak tak. Do důchodu daleko a k nabídce práce to vypadalo ještě dál. Na internetu jsme narazili na Personal fabric. Šli jsme ta oba a našli nám práci i s ubytováním v místě, kam jsme stejně chtěli, protože poblíž bydlí naše dcera.

Květa P., zaměstnankyně Personal fabric již 2 roky

Skoro celý aktivní život jsem strávila na mateřské, takže jsem se sháněním práce měla velké potíže. Neměla jsem žádnou praxi ani kvalifikaci, ale v Personal fabric mi i tak nabídli více možností práce. Nakonec jsem si vybrala a je dobře, že jsem konečně samostatná.

Dalibor H., zaměstnancem Personal fabric již 5 let

Jestli bych se znovu obrátil na pracovní agenturu? Samozřejmě – pokud hledáte práci tak dlouho, jako jsem ji hledal já, nakonec je to nejlepší možnost. Bral bych už všechno, ale v Personal fabric mi dali místo vyhovující mí kvalifikaci praxi i požadavkům. Prostě našli mi práci. A to jde.