Načítání obsahu...
Operátor pro automobilový průmysl - hrubá měsíční mzda až 36.400,- Kč + ubytování zdarma
Máte technické myšlení? Zajímají vás automobilky, ale nemáte praxi? A chcete?
Hrubý měsíční příjem až 36.400,- Kč

Pro společnost, která je jedna z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově, hledáme operátora výroby.

Nabízíme:

  • - Měsíční hrubá mzda až 36.400,- Kč včetně bonusů a prémií
  • - Základní hodinová mzda 134 až 150,- Kč
  • - Příplatek za odpolední 5,- Kč/hod., noční 10 % a práci o víkendu 50 %
  • - Prémie od 2. měsíce až 30 %
  • - Docházkový bonus od 2. měsíce 1.500,- Kč
  • - V případě nástupu Vám bude proplacena cesta na pohovor až do výše 800,- Kč
  • - Autobusové svozy z měst: České Budějovice, Třeboň, Suchdol n. Luž., Chlum u Třeboně, Rapšach, Trhové Sviny, Nové Hrady, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Horní Stropnice
  • - Dlouhodobá spolupráce, stabilní zaměstnání
  • - Nadstandartní příplatky za víkendy, odpolední směny
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Dotované stravování, stravenky pro noční směny
  • - Příspěvek na dopravu
  • - Ubytování zajištěno, v případě naplnění ubytovací kapacity zdarma
  • - Možnost týdenních záloh
  • - Pravidelný kontakt s agenturním koordinátorem

Náplň práce:

  • - Operátor výroby - třísměnný provoz
  • - Práce na stroji, zařízení ve výrobě, dle specifikace
  • - Pomocné práce

Požadujeme:

  • - Životopis (pomůžeme s vypracováním)
Město: okr. Jindřichův Hradec
  • Kraj: Jihočeský kraj
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Bez vzdělání
  • Dovednosti: Znalost práce na PC
  • Obor: Operátoři výroby