Načítání obsahu...
Operátor ve výrobě - 122 Kč/hod. a ubytování zdarma

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou a vývojem výbušnin hledáme pracovníky na pozici operátora výroby.

Požadujeme:

* Manuální zručnost

* Fyzická zdatnost

* Spolehlivost

* Dobrý zdravotní stav

* Čistý rejstřík trestů

Nabízíme:

* Mzda od 122,70 Kč/hod - 135 Kč/hod. dle pracovního zařazení + příplatky dle zákoníku práce + benefity ve formě čtvrtletních a ročních odměn

* Diety ve výši 205 Kč za každý odpracovaný den

* Zajištěné a hrazené ubytování

* Možnost týdenních záloh

* Ranní a odpolední směny

* 25 dní dovolené

* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce :

Obsluha strojů a zařízení, příprava a zpracování materiálů a surovin, balení, expedice hotových výrobků, údržba a pomocné činnosti

Město: Pardubice
  • Kraj: Pardubický kraj
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti:
  • Obor: Operátoři výroby

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Romana Navrátilová

Nábor pracovníků

Viola Demhasajová