Načítání obsahu...
Svářeč EN 135 - mzda 31.000,-Kč čistého + zdarma ubytování
31.000,-Kč čistého
Doporučujeme

Společnost zabývající se výrobou koreb pro nákladní automobily přijme nové pracovníky na pozici : SVÁŘEČ

Náplň práce :

- Zakládání, ošetření a údržba svařovacích strojů
- Ruční svařování polotovarů s použitím různých svař.technik

Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr, zázemí úspěšné a moderní společnosti
- Motivující  mzdové ohodnocení - 31.000 Kč čistého včetně diet a prémií
- Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny
- Po zaučení navýšení mzdy
- Denní diety ve výši 217,-
- Nadstandardní příplatky za směnnost
- 19,30-Kč/hod příplatek za prostředí
- Profesní růst , pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
- Možnost týdenních finančních záloh
- 25 dní dovolené
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Závodní stravování

Požadavky:
- Vzdělání ve strojírenském nebo jiném  technickém oboru
- Svářečský průkaz - EN 135 podmínkou
- Praxe min. 1 rok
- Samostatnost, Spolehlivost
- Znalost technických výkresů

Město: Slaný okr. Kladno
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Svařování elektrickým obloukem – v ochranné atmosféře argonu podle EN (úřední zkouška)
  • Obor: Svářeči

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Viola Demhasajová

Nábor pracovníků