Načítání obsahu...
Stavební dělníci do výroby - čistá mzda 28.450,- Kč/měs.
Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
28.450,- Kč/měs. čistého včetně diet

Máte zkušenosti ve stavebnictví? Hledáte práci bez nočních směn? Pokud ano, přidejte se k výrobě štěpko-cementových desek.

Nabízíme:

  • - Měsíční čistá mzda 28.450,- Kč včetně diet a prémií
  • - Diety 307,- Kč/den
  • - Zajištěné ubytování s příspěvkem
  • - Prémie až 1.000,- Kč měsíčně
  • - Příplatek za ztížené prostředí 10,28,- Kč/hod.
  • - Příspěvek na dojíždění 500 Kč
  • - 25 dní dovolené
  • - 8hodinové směny
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem
  • - Možnost pravidelné finanční zálohy
  • - Hlavní pracovní poměr, stabilní práce

Pracovní náplň:

  • - Manipulace s výrobky

Požadujeme:

  • - Manuální zručnost, spolehlivost, dobrou pracovní morálku
  • - Praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou

Město: Hranice
  • Kraj: Olomoucký kraj
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti:
  • Obor: Montážní pracovníci

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Noemi Janiczková

Vedoucí náborového oddělení